ضمن خوش آمد گویی به شما متقاضی  گرامی

 • آکادمی آنلاین استاد24، یک سامانه آموزش دوره های تخصصی و مشاوره آنلاین است که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌‏کند. از این رو خود را مکلف به اجراء تمام قوانین مکتوب و عرفی حاكم بر کشور ایران را می دارد.
 • در زمان ثبت نام دوره‌های آموزشی استاد 24 توسط دانشجویان و متقاضان، تکمیل اطلاعات صحیح و ارائه تصویر از کارت ملی اجباری بوده و چنانچه در ارائه مدارک و اطلاعات وارد شده تناقضی مشاهده شود و نیز در صورت جعل اسناد و یا موارد مشابه، حساب کاربری فرد، غیرفعال خواهد شد و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • در صورت استفاده از چند حساب کاربری مختلف و ایجاد اختلال در سامانه ی اصلی و پروفایل دیگر کاربران، بدون هیچگونه تذکری حساب های کاربری مذکور حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • تمام تعاملات بین مدرس و دانشجو(متقاضی) باید از طریق سایت استاد 24 صورت گیرد و در صورت مشاهده موارد مغایر با قوانین سایت، اعم از انجام پرداختی‌ها خارج از سامانه، حساب کاربری استاد و متقاضی خاطی برای همیشه حذف خواهد شد و مورد پیگرد قانونی خواهد گرفت.
 • کلاس‌های مجازی استاد24 مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و رعایت تمام اصول یک کلاس حضوری رسمی در آن الزامی است از این رو در صورت مشاهده هر گونه مغایرتی با قوانین کشور، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری کاربر خاطی حذف و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • در صورت بروز هر شکل از قوه قاهره اعم از مشکلات غیر مترقبه هنگام برگزاری کلاس مجازی مانند قطع شدن اینترنت، قطع شدن برق و موارد مشابه از جانب استاد یا سامانه های سراسری، تشکیل کلاس جبرانی مربوطه با اطلاع‌ رسانی قبلی به دانشجویان برگزار خواهد شد.
 • قوانین ضبط و استفاده مجدد از ویدیوی کلاس به صلاح دید آکادمی استاد 24 ومدرس مربوطه می‌باشد و در صفحه دوره نیز نوع دسترسی به ویدیوها قید می‌شود. از این رو جهت آگاهی دقیق از این قوانین، نوع و سطح دسترسی به ویدیوی کلاس‌ به صورت زیر می باشد:
 • ۱. ویدیوهای آنلاین: استفاده از این نوع ویدیوها به صورت آنلاین و با استفاده از لینک مربوطه و بدون قابلیت دانلود می باشد. همچنین مدت زمان استفاده از ویدیوها محدود بوده ودر صفحه متقاضی مشخص شده است. در غیراینصورت، در بخش توضیحات دوره، مدت دسترسی به لینک بازپخش قید می‌گردد. بدیهی است پس از پایان این مدت، ویدیو قابلیت مشاهده و دسترسی نخواهد داشت.
 • ۲. ویدیوی قفل گذاری شده با قابلیت دانلود: استفاده از ویدیوهای دانلودی قفل‌گذاری شده با پخش کننده مخصوص درس قابل پخش خواهد بود (پخش کننده درس نیاز به دسترسی نرم‌افزارهای مشکوک به ضبط در حال اجرا دارد تا نرم‌افزارهای ناقض قوانین را شناسایی کند) و فقط بر روی یک سیستم قابل استفاده است ( کامپیوتر یا لپ‌تاپ با سیستم عامل ویندوز). همچنین ویدیوها از لحاظ زمانی، قابلیت استفاده محدود به مدت 3 سال را دارند.
 • شرکت در کلاس‌های قفل گذاری شده با برنامه کلاس های آکادمی استاد 24 و در سیستم عامل ویندوز قابل اجرا است. برنامه کلاس نیاز به دسترسی نرم‌افزارهای مشکوک به ضبط در حال اجرا دارد تا نرم‌افزارهای ناقض قوانین را شناسایی کند.

هرگونه کپی برداری مستقیم و غیر مستقیم از خدمات، محتوای سایت و ویدیوهای ضبط شده، و انتشار کلاس‌های مجازی آکادمی استاد 24 غیرمجاز بوده، پیگرد قانونی دارد و حساب کاربری فرد حذف خواهد شد.( براساس ماده ٢٣ قانون قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، هر نوع داده که در اسناد مندرج باشد یا به صورت نرم افزاری ذخیره گردیده و یا با هر وسیله دیگری ضبط شده باشد هرکس تمام یا بخشی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده، عمدا و یا سهوا و بدون اجازه اوبه شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)

 • برنامه زمان‌بندی کلاس‌ها مشخص شده است و چنانچه تغییراتی در زمان بندی کلاس ایجاد شود، به شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتی که کلاس به حد نصاب نرسد، کلاس برگزار نمی شود  و چنانچه دانشجو هزینه کلاس مربوطه را پرداخت کرده باشد، شهریه به طور کامل عودت داده می شود.
 • در صورتی که متقاضی پس از پرداخت شهریه دوره آموزشی یا ثبت نام دوره مربوطه خواهان انصراف از کلاس خود شود به طوریکه اگر پیش از شروع کلاس باشد، هزینه کلاس با کسر ۱۰ درصد از هزینه پایه قابل استرداد می باشد. چنانچه درخواست بعد از جلسه دوم صورت گیرد ۴۰ درصد از هزینه پایه دوره آموزشی کسر و عودت داده می شود و بعد از برگزاری یک سوم از جلسات کلاس، امکان کنسلی دوره آموزشی وجود نخواهد داشت.
 • در فرآیند ثبت‌نام و شرکت در دوره، امکان استفاده کلاس توسط متقاضیان غیر به صورت اشتراکی یا انتقال کلاس به شخص دیگر وجود ندارد و بدون هیچگونه اخطاری حساب کاربر حذف خواهد شد و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • درج هرگونه کلمات توهین‏‌آمیز، هتک حرمت و یا مطالب مبتذل هنگام درج نظرات در ارتباط و یا کیفیت کلاس غیرقانونی است.